Popis
kulová spojka kloub KZ EM350R-B 50/51mm otvory pro šrouby M14
Tažná spojka EM 350 R-B pr. 50 mm,
svislý otvor průměr 14,5mm
boční otvory 14,5mm
pro bržděné přívěsy s max. celkovou hmotností 3500 kg
montáž na trubku pr.50mm
pro nájezdovou brzdu KNOTT .
S možností uzamčení pomocí speciální vložky
| Výrobce: | ALBE |
|---|---|
| maximální hmotnost přívěsu: | 3500 kg |
| maximální povolené svislé zatížení: | 200 kg |
| hodnota D/Dc: | 31 kN |
| pro kouli o průměru: | 50 mm |
| materiál: | litina |
| otvory pro uchycení horizontálně: | ne |
| otvory pro uchycení vertikálně: | ne |
| otvory pro uchycení do kříže: | ano |
| otvory pro šrouby: | M14 |
| homologace: | E1 55R-010380 |
| zámek součástí dodávky: | ne |
| montáž na trubku průměru: | 50 mm |
| pro přívěsy: | brzděné |





