Popis
Tažná spojka kloub EM 150 R-A pr. 45 mm, 1500 kg
Kloub KZ EM 150R montáž na trubku pr.45mm,Pro brzděné přívěsy do 1600kg, pro nájezd.brzdz Knott.S možností uzamčení pomocí speciální vložky.
| Výrobce: | ALBE |
|---|---|
| Pro přívěsy: | brzděné |
| Montáž: | trubka pr. 45 mm |
| Pro přívěs o maximální hmotnosti: | 1600 kg |
| Montážní otvory – průměr: | 12,5 mm (pro šrouby M12) |
| Montážní otvory – rozteč: | 40 mm |
| Montážní otvory – umístění: | křížem (pro 1x šroub shora a 1x zboku) |
| Stiskací pojistka otevírání tažné spojky: | ano |
| Lze montovat na brzdy: | KNOTT |
| ozn. KNOTT: | 8801979X |
NÁHRADA 0400461KK14
| 0000400461KK14VEZ |





