Popis
Kulová tažná spojka AL-KO AK 271+zámek+vložky 35/40/50+Safety Ball+Soft Dock
Tažná spojka AK 271, standardně montovatelná na trubku o půměru 50 mm.
Součástí balení jsou rovněž podložky umožňující montáž na trubky o průměru 45, 40 a 35 mm.
obsahuje :
montážní materiál
zámkovou vložku se dvěma klíči
bezpečnostní vložku Safety Ball
gumový ochranný doraz Soft Dock.
| Výrobce: | AL-KO |
|---|---|
| Homologace |
ECE: E1 55R – 01 2669 |
| Montáž: | trubka pr. 50/40/35 mm |
| Pro přívěs o maximální hmotnosti: | 2700 kg |
| Montážní otvory – průměr: | 12,5 mm (pro šrouby M12) |
| Montážní otvory – rozteč: | 47 až 54 mm |
| Montážní otvory – umístění: | univerzální |
| Stiskací pojistka otevírání tažné spojky: | ano |
| Lze montovat na brzdy: | AL-KO |
| Part ID: | 1730084 |
| Svislé zatížení | 120 kg |





