Popis
kulová spojka kloub KZ EM220R-A , 2200 kg D= 45 mm
Kloub KZ EM 220R – A montáž na trubku pr.45mm,Pro brzděné přívěsy do 2500kg, pro nájezdové brzdy KNOTT . S možností uzamčení pomocí speciální vložky.
ozn.KNOTT:8801929X
| Výrobce: | ALBE – KNOTT |
|---|---|
| Pro přívěsy: | brzděné |
| Montáž: | trubka pr. 45 mm |
| Pro přívěs o maximální hmotnosti: | 2200 kg |
| Montážní otvory – průměr: | 12,5 mm (pro šrouby M12) |
| Montážní otvory – rozteč: | 40 mm |
| Montážní otvory – umístění: | křížem (pro 1x šroub horizont. a 1x vert.) |
| Stiskací pojistka otevírání tažné spojky: | ano |
| Lze montovat na brzdy: | KNOTT |
| orig. označení: | 8801929X |





