Popis
kulová spojka kloub KNOTT K27-A pro průměr 50 mm otvory pro šrouby 12,5 mm
Tato tažná spojka K27-A může být použito jako náhrada spojky EM 300 R-B pr. 50 mm,
svislý otvor průměr 12,5mm
boční otvory 12,5mm
pro bržděné přívěsy s max. celkovou hmotností 2700 kg
montáž na trubku pr.50mm
pro nájezdovou brzdu KNOTT .
S možností uzamčení pomocí speciální vložky
| Výrobce: | KNOTT |
|---|---|
| maximální hmotnost přívěsu: | 2700 kg |
| maximální povolené svislé zatížení: | 250 kg |
| hodnota D/Dc: | 25 kN |
| pro kouli o průměru: | 50 mm |
| materiál: | litina |
| otvory pro uchycení do kříže: | ano |
| otvory pro šrouby: | M12 |
| homologace: | E1 55R-022122 |
| zámek součástí dodávky: | ne |
| montáž na trubku průměru: | 50 mm |
| pro přívěsy: | brzděné |
| onačení KNOTT: | 8802409X |





