Popis
kulová spojka kloub KNOTT K20 ausf.B D= 50 mm
možná náhrada za kulovou spojku kloub KZ EM220R-A , 2200 kg D= 50 mm
Kloub KNOTT K20/B montáž na trubku pr.50 mm.
Pro brzděné přívěsy do 2000kg, pro nájezdové brzdy KNOTT .
S možností uzamčení pomocí speciální vložky.
ozn.KNOTT:8802399X
| Výrobce: | KNOTT |
|---|---|
| maximální hmotnost přívěsu: | 2000 kg |
| maximální povolené svislé zatížení: | 100 kg |
| hodnota D/Dc: | 18,5 kN |
| pro kouli o průměru: | 50 mm |
| materiál: | plech |
| otvory pro uchycení do kříže: | ano |
| otvory pro šrouby: | M12 |
| homologace: | E1 55R-012094 |
| zámek | lze uzamknout,není součástí |
| montáž na trubku průměru | 50 mm |
| pro přívěsy | brzděné |
| označení KNOTT | 8802399X |





