Popis
kulová spojka kloub KNOTT AV35 pro průměr 60 mm , šrouby M14
Litinový kloub KNOTT AV35
Otvory pro šrouby průměr 14,5 mm
Spojovací šrouby 2 x M 14
montáž na trubku pr.60mm
Pro brzděné přívěsy do 3500kg, pro nájezdovou brzdu KNOTT
S možností uzamčení pomocí speciální vložky.
Rozměry:
A : průměr 60mm
C : 14,5 mm
D : 54,0 mm
G : 194 mm
ozn.KNOTT:206044.001
| Výrobce: | KNOTT |
|---|---|
| Pro přívěsy: | brzděné |
| Montáž: | trubka pr. 60 mm |
| Pro přívěs o maximální hmotnosti: | až 3500 kg |
| Montážní otvory – průměr: | 14,5 mm |
| Montážní otvory – rozteč: | 54 mm |
| Montážní otvory – umístění: | horizontálně 2 ks |
| Stiskací pojistka otevírání tažné spojky: | ano |
| Lze montovat na brzdy: | KNOTT |





