Popis
kulová tažná spojka kloub AL-KO AK 351 , 3500 Kg , průměr 60 nebo 50 mm
AL-KO 1224333
Tažná spojka AL-KO AK 351 je určena pro bržděné přívěsy o celkové hmotnosti do 3500 Kg s nájezdovou brzdou AL-KO Profi
Tažná spojka je vybavena kontrolkou připojení a kontrolkou opotřebení tažné spojky.
| Výrobce: | AL-KO |
|---|---|
| maximální hmotnost přívěsu: | 3500 kg |
| maximální povolené svislé zatížení: | 350 kg |
| hodnota D/Dc: | 31 kN |
| pro kouli o průměru: | 50 mm |
| materiál: | litina |
| otvory pro uchycení horizontálně: | ano |
| otvory pro uchycení do kříže: | ano |
| otvory pro šrouby: | průměr 12,5 mm , M12 |
| utahovací moment: | 86 Nm |
| homologace: | E1 55R-01 1595 |
| zámek součástí dodávky: | ne |
| montáž na trubku průměru: | 50 / 60 mm |
| pro přívěsy: | brzděné |





