Popis
kulová spojka kloub KNOTT K35-C prům. 60 mm, 3500 kg, šrouby M14
na průměr tyče 60 mm
do 3500 kg
upevnění na šrouby ze strany – rozteč šroubů 54 mm
díra 14,5 mm
ozn.KNOTT: 05761
| Výrobce: | KNOTT |
|---|---|
| maximální hmotnost přívěsu: | 3500 kg |
| maximální povolené svislé zatížení: | 150 kg |
| hodnota D/Dc: | 31 kN |
| pro kouli o průměru: | 50 mm |
| materiál: | litina |
| otvory pro uchycení horizontálně: | ano |
| otvory pro šrouby: | M14 |
| homologace: | E1 55R-012121 |
| zámek součástí dodávky: | ne |
| montáž na trubku průměru: | 60 |
| pro přívěsy: | brzděné |





