Popis
kulová spojka kloub KNOTT KK14 ausf.B 45 mm 1400 kg
náhrada za kulovou spojku kloub KZ EM150R-A 45/46mm
Kloub KK14 montáž na trubku pr.45mm,Pro brzděné přívěsy do 1400kg, pro nájezd.brzdz Knott.S možností uzamčení pomocí speciální vložky.
| Výrobce: | KNOTT |
|---|---|
| Pro přívěsy: | brzděné |
| Montáž: | trubka pr. 45 mm |
| Pro přívěs o maximální hmotnosti: | 1400 kg |
| Maximální svislá zátěž | 100 kg |
| Montážní otvory – průměr: | 12,5 mm (pro šrouby M12) |
| Montážní otvory – rozteč: | 40 mm |
| Montážní otvory – umístění: | křížem (pro 1x šroub shora a 1x zboku) |
| Stiskací pojistka otevírání tažné spojky: | ano |
| Lze montovat na brzdy: | KNOTT |
| ozn. KNOTT: | 8802429X |
| Homoogace | E11 55R-015181 |





