Popis
Akumulátor BTZ10S
Ve výrobě aktivovaný SLA akumulátor (VRLA, AGM za mokra nabitý), značení dle normy JIS YTZ10S, 12V 8,6Ah CCA 190 A, Rozměry 150x88x93mm
| Pozice | maximálně 90° náklon |
| Hlavní znaky | |
| Továrně aktivovaný akumulátor | ano |
| Šetrný k životnímu prostředí | ano |
| Možnost instalace do různých poloh až do 90° | ano |
| 100% bezúdržbový | ano |
| Utěsněný akumulátor bez emisí plynu | ano |
| Připravený k okamžitému použití | ano |
| Žádná manipulace s kyselinou | ano |
| Zvýšený výkon a prodloužená životnost | ano |
| Mimořádná odolnost proti vibracím | ano |
| Napětí | 12V |
| Kapacita | 8,6 Ah |
| Startovací proud | 190 A |
| Rozměry | 150x88x93 mm |





